Jan Buchal

Nikdy jsem nebyl v agentuře a s reklamou na Facebooku jsem začal tak, jako správný profík. Na vlastním projektu, zapnutím tlačítka na podporu příspěvku a optimalizací na zájmy. Od té doby uběhlo 6 let. Mezitím jsem pomáhal firmám dostat se na Amazon, založil dropshippingový e-shop v UK anebo klikal PPC pro klienty. Zakotvil jsem v týmu Honza Bartoš, protože rád spolupracuju s lidmi, kteří ze sebe chtějí dostat to nejlepší a to samé očekávají od ostatních 🙂.

Z týmu jsem nejsilnější v otázkách. Moje nejoblíbenější je, kde nám leží peníze. Být specialista v týmu Honza Bartoš není jen o klikání reklam. Je to o tom být klientovi partnerem v byznysu. Máme rádi čísla a netajíme se tím. Nekončíme u cílového PNO a obratu. Jdeme po skladovosti, maržích, retenci, hodnotě zákazníka a dalších.

Když zrovna nekoukám do Správce reklam nebo Asany, tak zvedám činku, nebo se něco nového učím. Momentálně mě extrémně zaujalo budování svého znalostního systému.

Jsem absolventem obou Mini MBA s Markem Ritsonem, téměř všech Online Digisemestrů, sprintů od Section4 v čele se Scottem Gallowayem a dalších.

Konkurence neubývá a téměř všechny reklamní systémy na internetu jsou založeny na principu aukce. Co máte oproti své konkurenci navíc? Otázka, která je nyní důležitější, než kdy předtím.

Kde se můžeme potkat?

21. 09. 2023

Social Restart

Co jsem se naučil z 250+ live auditů Facebook reklam

26. 10. 2023

E-Business Forum

Co dělat, když Facebook reklama nefunguje

04. 11. 2023

Digisemestr

Best-practices pro Meta reklamu v 2024

Honza v akci

Další členové našeho týmu

Nezávazná poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů