Tomáš Karásek

Jsem bývalý hokejový brankář a nadšenec do fitness a osobního rozvoje. Už od 16 let sbírám zkušenosti v online světě. Začínal jsem psaním blogu, prodával na Amazonu a byl jedním z předních affiliate partnerů v online kampaních. Když trend kampaní odezněl, pracoval jsem 2 roky v online agentuře, kde jsem si vyzkoušel snad všechny obory online marketingu - SEO a linkbuildilng, e-mail marketing, PPC, copy, prostě full service.

Jedna činnost ale celou moji kariéru spojuje - Facebook reklama. Ke konci fungování v agentuře jsem napsal Honzovi Bartošovi. Sešli jsme se a on mi nabídl, že mě vezme k sobě jako juniora. Dva roky mě učil pokročilé strategie, ale hlavně byznys a jak jednat s klienty. Pak jsme spolu založili firmu. Do dnes jsem rád, že jsem Honzovi napsal a vděčný za to, že mě přijal. I když si ze mě pořád utahuje, že jsem koktal i v e-mailu.

Aktuálně spravujeme přes 100 účtů, máme 8+ lidí ve firmě a spolupracujeme s top klienty jako je Trenýrkárna.cz, Florea.cz, Alkohol.cz, Himalife, Rybízák.cz, Zoot nebo Bibloo. Naším cílem je vydělávat klientům peníze a posouvat je neustále blíž k jejich cílům. Né jako agentura, ale jako partneři v byznysu.

Kde se můžeme potkat?

21. 09. 2023

Social Restart

Co jsem se naučil z 250+ live auditů Facebook reklam

26. 10. 2023

E-Business Forum

Co dělat, když Facebook reklama nefunguje

04. 11. 2023

Digisemestr

Best-practices pro Meta reklamu v 2024

Tomáš v akci

Další členové našeho týmu

Nezávazná poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů