Ano, máme čas a přijímáme nové klienty. Napište nám a zjistěte, co pro vás můžeme udělat. Kontaktovat

Konzultace Meta reklamy

Příprava a strategie, cílení, kontrola reklamy, vyhodnocení výsledků a mnoho dalšího. Správně fungující kampaně toho mohou obnášet docela dost. Pokud si jimi nejste úplně jistí, proberme je spolu. Osobně nebo online vše vysvětlíme, naučíme, poradíme.

od 2 400 Kč bez DPH/hodina

Proč s námi?

Děláme to už nějaký pátek. Jen já mám přes 13 let zkušeností se správou Meta reklam. V týmu více než 10 lidí spravujeme přes 100 reklamních účtů a ročně ziskově proinvestujeme stovky milionů korun napříč obory. Takže pokud chcete tipy z praxe a zkušenosti, jste na správném místě.

Jaký je rozdíl mezi Live auditem a konzultací?

Live audit je komplexní kontrola technického nastavení a Meta reklam s přesahem do dalších marketingových kanálů a byznysu. Je vhodnější, když chcete zpětnou vazbu na Meta reklamy jako na celek. Ať už se jim nedaří podle představ nebo máte pocit, že z nich můžete dostat víc a nevíte, kde přesně je problém.

Konzultace je vhodná v případě, že víte, kde je problém a chcete se mu věnovat. Může se jednat o specifický problém v Business Manageru, Správci reklam nebo v celkové strategii.

Děláme to už nějaký pátek

Máme přes 25 let kolektivních zkušeností

Jsme zastupitelní

Nemoc ani jiné nečekané události nás nezaskočí

Nepracujeme pro konkurenci

Bez souhlasu nespravujeme klienty ze stejného oboru

Jak probíhá spolupráce?

01 – Napíšeme si nebo zavoláme a ujasníme očekávání

Po e-mailu nebo telefonu zjistíme, co od konzultace očekáváte a jaké problémy řešíte. Podle toho určíme, jaká služba pro vás bude vhodná. Mimo konzultací děláme totiž i Live audity.

02 – Nasdílíme přístupy do účtů

Podle očekávání a problémů, které řešíte, vás poprosíme o přístupy. Bude to Business Manager (Business Suite), Google Analytics a v některých případech i admin e-shopu s omezenými právy.

03 – Domluvíme termín a účastníky

Majitel, markeťák, správce reklam i skladník? Na konzultaci může být kdokoliv, počet lidí není omezen. Naopak uvítáme, když se zúčastní člověk zodpovědný za správu účtu. Dostane zpětnou vazbu v reálném čase a návrhy se s vyšší pravděpodobností zrealizují.

04 – Pustíme se do práce

Příprav bylo dost! Je na čase se pustit do práce a vydělat vám peníze. Zavoláme si přes Google Meet, nasdílíme obrazovky a budeme aktivně řešit, co vás trápí. Konzultace obvykle trvá hodinu, ale není problém se domluvit na delší čas.

05 – Konkrétní výstupy

Z hovoru dostanete praktické výstupy, které budete moct hned druhý den zakomponovat do strategie a zlepšit výkon reklam. Teoretická řešení a vzdušné zámky od nás nečekejte.

Bartoosh Boys

Co budeme potřebovat

  • Přístup do Business Manageru
  • Přístup do Google Analytics
  • Přístup do adminu e-shopu (v některých případech)

Reference

ZOOT
AKTIN
Himalife
MAXIMA Reality
AL-KO
GAP
Protein & CO
Alkohol.cz
Každý prodává
Florea
TREZOR
Jan Kvasnička
Under Armour
Dron Pro
kampot.cz
Equil
pipMaster
Xinzuo
Xinzuo
Stickersmakers.cz
Marlenka

Časté dotazy a odpovědi

Pro koho je konzultace Meta reklam určená?

Pro každého, kdo řeší konkrétní problém nebo chce další pohled na správu reklam. Konzultace poptávají majitelé firem, agentury, freelanceři i markeťáci. Pro rozsáhlejší zpětnou vazbu doporučujeme Live audit.

Jako agentura nebo freelancer se bojím, že se mi budete snažit přebrat klienta...

Účelem Konzultací i Live auditů je posunout klienta a jeho byznys dál. Nikdy je neděláme proto, abychom přebírali klienty. Víme, že je to v online marketingu běžná praxe, ale nelíbí se nám, nesouhlasíme s tím, a proto to neděláme.
Pro klid v duši můžete být na hovoru jen vy a klientovi výstupy předat. Kvůli sdílení dat by o tom ale měl vědět. Na hovoru dostanete konstruktivní zpětnou vazbu, pochválíme vás za dobré věci, upozorníme na chyby a předáme tipy z praxe, jak bychom postupovali my.

Jaký je maximální počet lidí na konzultaci?

Neexistuje žádné omezení z naší strany. Jediným omezením je technické řešení, které používáme. Pro hovory využíváme Google Meet, který umožňuje maximálně 100 účastníků. To by nám mělo stačit🙂

Teprve začínáme s reklamou, můžu se na vás obrátit?

Ano, zkontrolujeme společně základní nastavení, abyste věděli, že je vše tak, jak má být a v budoucnu vás nic nepřekvapí.

Působíme v zahraničí, dokážete mi poradit?

Máme zkušenosti z téměř celé Evropy. Jednodušší ale bude, když nám napíšete a domluvíme se individuálně. Upřímně vám řekneme, jaké máme zkušenosti právě v zemi, kde působíte.

Mám mezinárodní tým, je možná konzultace v angličtině?

Ano, máme i klienty, se kterými v angličtině běžně komunikujeme, takže to není problém.

S čím vám pomůžeme

Správa Facebook a Instagram reklam

Za poslední roky jsme ziskově proinvestovali stovky milionů korun ve více než 100 reklamních účtech. Prostě víme, jak se ta hra hraje. Postaráme se o komplexní správu reklamních kampaní a ještě něco navíc. Správné nastavení Business Manageru, kontrola nastavení pixelu a katalogů jsou samozřejmostí. Děláme jednoduše maximum, aby vám kampaně vydělávaly peníze.

S klienty jsme v pravidelném kontaktu. Ladíme, testujeme a vyhodnocujeme, abychom se neustále posouvali dál. Chcete nakopnout Facebook a Instagram reklamy k vyšším tržbám a lepší ziskovosti? Tahle služba je pro vás.

8+ průměrný ROAS

Live audit od Honzy Bartoše

Chcete se během 90 minut dozvědět, jak zlepšit výkon svých kampaní? Pusťte na ně Honzu Bartoše! Poradí vám, jak reklamy nakopnout ve Správci reklam i mimo něj. Konkrétně, prakticky, bez omáčky. Hovor se nahrává, abyste se k němu mohli kdykoliv vrátit.

250+ auditů

Konzultace

Nevíte jak na Business manager, chcete probrat cílení, vyhodnocování nebo jak zapojit výkonnostní Facebook kampaně v rámci celého marketingu? Napište a probereme to společně. Osobně nebo online vše vysvětlíme, naučíme, poradíme.

800+ konzultací

Online kurz

Tvořte úspěšnou výkonnostní reklamu na sociálních sítích úplně sami. V detailním online kurzu s více než 13 lekcemi najdete všechny informace, které budete potřebovat. Kurz vás provede od naklikání první reklamy až k pokročilým technikám. Na své si přijdou začátečníci i pokročilí.

1 000+ lidí prošlo kurzem

Tvorba kreativ pro klienty

Hlavní přísadou úspěšné kreativy jsou data. Proto sledujeme trendy a vždy koukáme, co v konkrétním účtu historicky fungovalo. Netvoříme bannery, videa nebo gify, které jen dobře vypadají. Tvoříme takové, které fungují a plní cíle.

100+ úspěšných kreativ

Školení na míru

Chcete si kampaně spravovat sami? Žádný problém. Školením na míru předáme vám i vašim klíčovým lidem naše znalosti a zkušenosti. Můžeme projít standardní funkce Facebooku, základní i pokročilé strategie, dynamické reklamy i ověřené postupy. Nebo něco úplně jiného. Školení tvoříme vždy na míru vašim potřebám.

1 000+ proškolených lidí

Ozvěte se nám

tym@honzabartos.cz

Ozveme se do 2 pracovních dnů

+420 774 431 534

Po–Pá: 10:00 – 18:00

Nezávazná poptávka

Konzultace Meta reklamy

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů