Ano, máme čas a přijímáme nové klienty. Napište nám a zjistěte, co pro vás můžeme udělat. Kontaktovat

Služby

Všechny služby mají společný cíl – navýšit vaše tržby a zisk. Svěřte nám správu Facebook a Instagram reklam, abychom je nakopli k pořádným číslům. Pokud bude třeba, zajistíme i tvorbu kreativ, které prodávají. Máte konkrétní problém, nebo chcete další pohled na účet spravovaný agenturou? Objednejte si Live audit. Zjistíte, jak jste na tom a poradíme vám ideální cestu k ziskovějším zítřkům.

Správa Facebook a Instagram reklam

Za poslední roky jsme ziskově proinvestovali stovky milionů korun ve více než 100 reklamních účtech. Prostě víme, jak se ta hra hraje. Postaráme se o komplexní správu reklamních kampaní a ještě něco navíc. Správné nastavení Business Manageru, kontrola nastavení pixelu a katalogů jsou samozřejmostí. Děláme jednoduše maximum, aby vám kampaně vydělávaly peníze.

S klienty jsme v pravidelném kontaktu. Ladíme, testujeme a vyhodnocujeme, abychom se neustále posouvali dál. Chcete nakopnout Facebook a Instagram reklamy k vyšším tržbám a lepší ziskovosti? Tahle služba je pro vás.

8+ průměrný ROAS

Live audit od Honzy Bartoše

Chcete se během 90 minut dozvědět, jak zlepšit výkon svých kampaní? Pusťte na ně Honzu Bartoše! Poradí vám, jak reklamy nakopnout ve Správci reklam i mimo něj. Konkrétně, prakticky, bez omáčky. Hovor se nahrává, abyste se k němu mohli kdykoliv vrátit.

250+ auditů

Konzultace

Nevíte jak na Business manager, chcete probrat cílení, vyhodnocování nebo jak zapojit výkonnostní Facebook kampaně v rámci celého marketingu? Napište a probereme to společně. Osobně nebo online vše vysvětlíme, naučíme, poradíme.

800+ konzultací

Online kurz

Tvořte úspěšnou výkonnostní reklamu na sociálních sítích úplně sami. V detailním online kurzu s více než 13 lekcemi najdete všechny informace, které budete potřebovat. Kurz vás provede od naklikání první reklamy až k pokročilým technikám. Na své si přijdou začátečníci i pokročilí.

1 000+ lidí prošlo kurzem

Tvorba kreativ pro klienty

Hlavní přísadou úspěšné kreativy jsou data. Proto sledujeme trendy a vždy koukáme, co v konkrétním účtu historicky fungovalo. Netvoříme bannery, videa nebo gify, které jen dobře vypadají. Tvoříme takové, které fungují a plní cíle.

100+ úspěšných kreativ

Školení na míru

Chcete si kampaně spravovat sami? Žádný problém. Školením na míru předáme vám i vašim klíčovým lidem naše znalosti a zkušenosti. Můžeme projít standardní funkce Facebooku, základní i pokročilé strategie, dynamické reklamy i ověřené postupy. Nebo něco úplně jiného. Školení tvoříme vždy na míru vašim potřebám.

1 000+ proškolených lidí

Ozvěte se nám

tym@honzabartos.cz

Ozveme se do 2 pracovních dnů

+420 774 431 534

Po–Pá: 10:00 – 18:00

Čísla mluví za nás. Prohlédněte si případovou studii

Poradíme si s freelancery, službami i e-shopy

ZOOT
AKTIN
Himalife
MAXIMA Reality
AL-KO
GAP
Protein & CO
Alkohol.cz
Každý prodává
Florea
TREZOR
Jan Kvasnička
Under Armour
Dron Pro
kampot.cz
Equil
pipMaster
Xinzuo
Xinzuo
Stickersmakers.cz
Marlenka

Bez přehánění: Honza Bartoš & spol. jsou opravdoví profíci. Těžko říct, jaká kouzla při práci vlastně používají, důležité je, že fungují velmi dobře a Alkohol.cz má díky nim pravidelné objednávky. Pokud hledáte někoho, kdo přinese do marketingu na sociálních sítích výkon, Honza Bartoš & spol. jsou tou správnou volbou. Alkohol.cz doporučuje.

Dominik Berdych

Dominik Berdych
majitel Alkohol.cz
E-shop

S Honzou spolupracuji již několik let a velmi oceňuji jeho časovou flexibilitu, profesionalitu, rychlou komunikaci a zároveň lidský přístup. Naším společným cílem je výkon a efektivita a jsem rád, že Honza cítí odpovědnost za výsledky jako interní člen týmu. Přichází s novými nápady, strategiemi a řešeními na problémy, které nás trápí i mimo Facebook reklamu. Mám dojem, jako by po celou dobu spolupráce seděl vedle nás.

Jaroslav Kaucký

Jaroslav Kaucký
CMO Zoot / Bibloo
E-shop

S Honzou a jeho týmem je radost spolupracovat! Ať jsme řešili cokoli, naše spolupráce byla postavena na přímočarém praktickém přístupu, plnění termínů, a hlavně důrazu na výsledek. Oproti předešlým agenturám neporovnatelné. Vážné oceňuji jejich tah na bránu, spousty nápadů a věcí navíc, a hlavně maximální důraz na výsledky všech kampaní.

Jan Kvasnička

Jan Kvasnička
UX specialista
E-shop

Nezávazná poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů