Ano, máme čas a přijímáme nové klienty. Napište nám a zjistěte, co pro vás můžeme udělat. Kontaktovat

Tvorba kreativ pro naše klienty

Hlavní přísadou úspěšné kreativy jsou data. Proto sledujeme trendy a vždy koukáme, co v konkrétním účtu historicky fungovalo. Netvoříme bannery, videa nebo gify, které jen dobře vypadají. Tvoříme takové, které fungují a plní cíle.

Slovo kreativa je souhrnné označení bannerů, gifů, videí a dalších formátů používaných v reklamě. Všechny formáty pro vás rádi vytvoříme.

od 8 000 Kč bez DPH/měsíc

od 8 000 Kč bez DPH/měsíc

Proč s námi?

Nejsme jen grafici nebo videomakeři. Jsme výkonnostní markeťáci, kteří spravují přes sto reklamních účtů na Facebooku, Instagramu i TikToku a máme přehled, co funguje.

Na začátku spolupráce koukáme na historická data a hledáme ten nejlepší směr. Na základě dat a našich zkušeností dáme doporučení, jakými typy kreativ začít.

Čím víc kreativ vytvoříme a otestujeme, tím víc dat máme a o to dál můžeme projekt posunout. Cílem je zvýšit tržby a zisk.

Hledáme trendy

Sledujeme, co zrovna letí.

Neděláme jen hezké bannery

Tvoříme to, co funguje a plní cíle.

Vyhodnocujeme podle dat

Pocity do reklamního účtu nepatří.

Ukázky naší práce

Jak postupujeme?

01 – Pošlete nám podklady, které máte

Každá fotka nebo video může zkrátit hledání úspěšné kreativy o dny nebo týdny. A každý den může znamenat tisíce korun ušlého zisku. Budeme se z vás snažit dostat maximum podkladů, abychom top kreativy našli co nejdříve.

02 – Než začneme tvořit, poradíme se

Nikdo nezná váš byznys lépe než vy. Proto se budeme ptát, jakým směrem chcete jít, a co fungovalo. Dělali jste testy? Chceme je vidět. Máte plán akcí? Sem s ním. Připravte se, že nebereme každé doporučení hned za své, ale budeme diskutovat a společně hledat nejlepší cestu.

03 – Startujeme Photoshop, Premiere Pro i klávesnici

Máme všechny podklady a je na čase vytvořit první set kreativ. Tvoříme je včetně textů, takže s nimi nebudete mít žádné starosti. Na začátku si každou reklamu schválíme. Jakmile se sladíme, domluvíme se, jak moc chcete do procesu zasahovat. Čím více prostoru nám dáte, tím jsou obvykle výsledky lepší.

04 – Nastavujeme, vyhodnocujeme a optimalizujeme

Na začátku většinou tvoříme kreativy ve více formátech, abychom je mohli otestovat. Reklamy následně vyhodnotíme a zaměříme se na ty nejúspěšnější. Zprvu tak můžete dostat kombinaci bannerů, fotek, videí a slideshow. V další fázi už jen formáty, které plnily cíle.

05 – Jedeme dál, nezastavujeme

Tvorba kreativ nikdy nekončí. Tvoříme dál se záměrem je neustále vylepšovat. Kreativy můžeme v účtu měnit 1x měsíčně nebo několikrát týdně, vše záleží na rozpočtu, vašich potřebách a hlavně výsledcích.

Bartoosh Boys

Co budeme potřebovat

  • Maximum podkladů, např. videí a fotografií, které máte
  • Informace, co podle vás fungovalo (i na jiných platformách)
  • Plány nebo nápady na kreativy uvítáme
  • To je vše, jste náš klient a všechny potřebné přístupy už máme

S čím vám pomůžeme

Správa Facebook a Instagram reklam

Za poslední roky jsme ziskově proinvestovali stovky milionů korun ve více než 100 reklamních účtech. Prostě víme, jak se ta hra hraje. Postaráme se o komplexní správu reklamních kampaní a ještě něco navíc. Správné nastavení Business Manageru, kontrola nastavení pixelu a katalogů jsou samozřejmostí. Děláme jednoduše maximum, aby vám kampaně vydělávaly peníze.

S klienty jsme v pravidelném kontaktu. Ladíme, testujeme a vyhodnocujeme, abychom se neustále posouvali dál. Chcete nakopnout Facebook a Instagram reklamy k vyšším tržbám a lepší ziskovosti? Tahle služba je pro vás.

8+ průměrný ROAS

Live audit od Honzy Bartoše

Chcete se během 90 minut dozvědět, jak zlepšit výkon svých kampaní? Pusťte na ně Honzu Bartoše! Poradí vám, jak reklamy nakopnout ve Správci reklam i mimo něj. Konkrétně, prakticky, bez omáčky. Hovor se nahrává, abyste se k němu mohli kdykoliv vrátit.

250+ auditů

Konzultace

Nevíte jak na Business manager, chcete probrat cílení, vyhodnocování nebo jak zapojit výkonnostní Facebook kampaně v rámci celého marketingu? Napište a probereme to společně. Osobně nebo online vše vysvětlíme, naučíme, poradíme.

800+ konzultací

Online kurz

Tvořte úspěšnou výkonnostní reklamu na sociálních sítích úplně sami. V detailním online kurzu s více než 13 lekcemi najdete všechny informace, které budete potřebovat. Kurz vás provede od naklikání první reklamy až k pokročilým technikám. Na své si přijdou začátečníci i pokročilí.

1 000+ lidí prošlo kurzem

Tvorba kreativ pro klienty

Hlavní přísadou úspěšné kreativy jsou data. Proto sledujeme trendy a vždy koukáme, co v konkrétním účtu historicky fungovalo. Netvoříme bannery, videa nebo gify, které jen dobře vypadají. Tvoříme takové, které fungují a plní cíle.

100+ úspěšných kreativ

Školení na míru

Chcete si kampaně spravovat sami? Žádný problém. Školením na míru předáme vám i vašim klíčovým lidem naše znalosti a zkušenosti. Můžeme projít standardní funkce Facebooku, základní i pokročilé strategie, dynamické reklamy i ověřené postupy. Nebo něco úplně jiného. Školení tvoříme vždy na míru vašim potřebám.

1 000+ proškolených lidí

Ozvěte se nám

tym@honzabartos.cz

Ozveme se do 2 pracovních dnů

+420 774 431 534

Po–Pá: 10:00 – 18:00

Nezávazná poptávka

Tvorba kreativ pro naše klienty

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů