O nás

Honza a Tomáš začali spolupracovat v roce 2019. Honza měl už tou dobou vybudovanou značku jako specialista na výkonnostní Facebook reklamu, které se věnuje od roku 2012. Tomáš začínal v roce 2014 jako affilák, kdy pomocí Facebook reklamy prodával produkty jiných značek za provizi. V roce 2020 spolu založili firmu, která spravuje přes 100 reklamních účtů z různých segmentů s rozpočty ve stovkách milionů korun ročně.

12

let zkušeností a praxe

Byli jsme u začátků sociálních sítí a neustále se zlepšujeme.

8+

Specialistů v týmu

Každý specialista je si roven.
Juniory v týmu nemáme.

12

zemí po celé Evropě

Postaráme se o vaše kampaně i v zahraničí.

30k – 10mio

měsíční rozpočty klientů

Máme velké i malé klienty, zvládneme vše.

Jsme partneři

Meta
Shoptet
APEK
DIGI
Partnerství

O Honza Bartoš a spol

Naše firma není klasická agentura. S klienty jednáme vždy na rovinu a říkáme pravdu, i když není vždy příjemná. Neschováváme se za obecnou značku, fungujeme dál pod Honzovým jménem, aby klienti věděli s kým spolupracují. Neprodáváme se přes seniorní markeťáky, aby pak práci potají dělal junior. U nás každý klient přesně ví, kdo jeho účet spravuje. Z fungování agentur jsme si vzali to pozitivní – procesy a zastupitelnost.

Máme vysoké nároky na naše lidi. Kdo je v agentuře senior, je v našem měřítku často pokročilý junior. Nejsme jen správci reklam, jsme partneři do byznysu. Radíme klientům i s dalšími marketingovými kanály, webem, byznysem a doporučujeme další specialisty. Vše s cílem vydělat klientovi peníze a posunout ho dál.

Vzděláváme se od těch nejlepších lidí z celého světa. Do kurzů a školení investujeme stovky tisíc korun a stovky hodin ročně. Co se naučíme, aplikujeme u našich klientů a předáváme dál na veřejných i firemních školeních.

Radíme Shoptetu s technickým nastavením Facebook pixelu, katagolu a Conversion API a i díky tomu jsme jeho zlatým partnerem. Jako partneři školíme členy Asociace pro elektronickou komerci (APEK). Máme „titul” Meta partner a největší radost nám dělá naše případová studie přímo na webu Facebooku.

Spoluprací s námi dostanete to nejlepší z obou světů. Zkušenost, odbornost a přesah seniorního specialisty na výkonnostní Facebook a TikTok reklamu a procesy a zastupitelnost z agentury.

Děláme to už nějaký pátek

Máme přes 25 let kolektivních zkušeností

Jsme zastupitelní

Nemoc ani jiné nečekané události nás nezaskočí

Nepracujeme pro konkurenci

Bez souhlasu nespravujeme klienty ze stejného oboru

Náš tým

Kde se můžeme potkat?

28. 02. 2024

Czech online expo

I brand potřebuje výkon

21. 02. 2024

Marketing Festival

Jak nastavit strategii výkonnostních Facebook a Instagram reklam na 2024

15. 05. 2024

Reshoper

Poradenská zóna: Přijďte se mě na cokoliv zeptat

Nezávazná poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů