Ano, máme čas a přijímáme nové klienty. Napište nám a zjistěte, co pro vás můžeme udělat. Kontaktovat

Správa Facebook a Instagram reklam

Příprava krátkodobé i dlouhodobé strategie, tvorba reklam, jejich optimalizace, nastavení událostí, zacílení kampaní, propagace i vyhodnocení. Fungující kampaně jsou komplexní věc a my je umíme fakt dobře.

od 24 000 Kč bez DPH/měsíc

Proč s námi?

Za poslední roky jsme ziskově proinvestovali stovky milionů korun ve více než 100 reklamních účtech. Prostě víme, jak se ta hra hraje.

Postaráme se o komplexní správu reklamních kampaní a ještě něco navíc. Správné nastavení Business Manageru, kontrola nastavení pixelu a katalogů je samozřejmostí. Navíc se můžeme postarat o kompletní tvorbu kreativ a provádíme UX kontrolu webu před začátkem každé spolupráce. Děláme jednoduše maximum, aby vám kampaně vydělávaly peníze.

Nakopneme vaši reklamu k super výkonu

Děláme to už nějaký pátek

Máme přes 25 let kolektivních zkušeností

Jsme zastupitelní

Nemoc ani jiné nečekané události nás nezaskočí

Nepracujeme pro konkurenci

Bez souhlasu nespravujeme klienty ze stejného oboru

Jak spolupráce probíhá

01 – Poznáváme se, získáváme data a analyzujeme je

Potřebujeme poznat váš byznys a cíle – díváme se do dat, ptáme se a zkoumáme ostatní kanály. Jedině tak dokážeme otevřeně říct, jestli vám můžeme pomoci.

02 – Nastavujeme cíle a strategie, srovnáváme očekávání

Co očekáváte od Facebook reklamy? A co by měla přinést vašemu podnikání? Zajímá nás jak chcete reklamu na sociálních sítích využívat a s jakým rozpočtem budeme společně pracovat. Na základě všech informací pak nastavíme reálné cíle.

03 – Technické nastavení je základ

Bez toho to nejde. Než začneme, bude nutné upravit Business Manager, s programátory zařídíme nastavení Facebooku pixelu i Conversion API. U e-shopů zkontrolujeme také Facebook katalog a vše ostatní. Tuhle rutinu máme v malíčku.

04 – Provádíme UX audit webu a nákupního procesu

Výsledky placených kampaní nejsou jen o nastavení reklam. Stejně důležitý je i stav vašeho webu a přitažlivost nabídky. Zkontrolujeme to a případně navrhneme úpravy, aby mělo opravdu smysl spustit kampaně.

05 – Kontrolujeme reklamní účet a spouštíme reklamy

Je čas na to nejdůležitější. Nejprve projdeme stávající reklamy, následně pracujeme na dlouhodobých dynamických kampaních přinášejících pravidelný výkon. Řešíme produkt i nabídku, děláme krátkodobé a střednědobé akce, vymýšlíme speciální nabídky pro Facebook. Cílem je plnit cíle a škálovat účet až na desítky tisíc korun denně.

06 – Jsme v pravidelném kontaktu

Při dlouhodobé spolupráci je potřeba kampaně průběžně ladit, testovat a vyhodnocovat. S klienty jsme proto v kontaktu každý týden – zajímá nás situace ve firmě, plánované akce, výkonnost ostatních kanálů a další informace, které pomohou s optimalizací reklamy.

07 – Vyhodnocujeme a na základě dat upravujeme

Chceme z kampaní dostat maximum. Přicházíme s novými nápady, zkoušíme strategie, hledáme správný atribuční model, zkoumáme dopady našich reklam na jiné kanály. To vše bez emocí a s co nejvíce čísly v zádech.

08 – Na Facebooku spolupráce nekončí

Facebook pro nás není středem vesmíru. Máme přesah do PPC, copywritingu, UX designu, marketingu i dalších oblastí. Když uvidíme příležitost, dáme vám vědět. A pokud půjde o věc mimo naše pole působnosti, doporučíme ty správné odborníky.

Bartoosh Boys

Co budeme potřebovat

  • Přístup do Business Manageru
  • Přístup do Google Analytics
  • Kooperaci IT při nastavení / úpravách Facebook pixelu, CAPI a katalogu
  • Kontakt na odpovědnou osobu z vaší strany
  • Maximálně otevřenou a férovou komunikaci

Reference

ZOOT
AKTIN
Himalife
MAXIMA Reality
AL-KO
GAP
Protein & CO
Alkohol.cz
Každý prodává
Florea
TREZOR
Jan Kvasnička
Under Armour
Dron Pro
kampot.cz
Equil
pipMaster
Xinzuo
Xinzuo
Stickersmakers.cz
Marlenka

Časté dotazy a odpovědi

Kolik správa Facebook a Instagram reklam stojí?

Cena správy začíná na 24 000 Kč za měsíc do 10 hodin práce. Konkrétní cena se odvíjí od využitých služeb a velikosti rozpočtu.

Můžete spolupracovat s mým konkurentem?

Zakládáme si na férovosti, proto při poptávce konkurenta informujeme obě strany. Spolupráci navážeme jen v případě, že budete vy i konkurent souhlasit. Sdílení dat se nemusíte obávat, konkurenty nikdy nespravuje stejný člověk.

V jakém časovém horizontu jste schopni spustit kampaně od potvrzení spolupráce?

U krabicového řešení typu Shoptet je to otázka pár dní, ale není to jen o nás. Na webu se mohou objevit například problémy s pixelem, které bude řešit programátor, nebo se mohou zdržet podklady od grafika.

Kdy mi kampaně začnou vydělávat?

Je to individuální. Vše se odvíjí od velikosti projektu, marže, kondice webu a dalších proměnných. Měli jsme klienty, kteří vydělávali hned druhý den, jiní si museli počkat. Standardně říkáme, že první 3 měsíce jsou testovací. A to je přijatelná doba, když vám pak Facebook bude roky dobře vydělávat jako třeba e-shopu Himalife.

S čím vám pomůžeme

Správa Facebook a Instagram reklam

Za poslední roky jsme ziskově proinvestovali stovky milionů korun ve více než 100 reklamních účtech. Prostě víme, jak se ta hra hraje. Postaráme se o komplexní správu reklamních kampaní a ještě něco navíc. Správné nastavení Business Manageru, kontrola nastavení pixelu a katalogů jsou samozřejmostí. Děláme jednoduše maximum, aby vám kampaně vydělávaly peníze.

S klienty jsme v pravidelném kontaktu. Ladíme, testujeme a vyhodnocujeme, abychom se neustále posouvali dál. Chcete nakopnout Facebook a Instagram reklamy k vyšším tržbám a lepší ziskovosti? Tahle služba je pro vás.

8+ průměrný ROAS

Live audit od Honzy Bartoše

Chcete se během 90 minut dozvědět, jak zlepšit výkon svých kampaní? Pusťte na ně Honzu Bartoše! Poradí vám, jak reklamy nakopnout ve Správci reklam i mimo něj. Konkrétně, prakticky, bez omáčky. Hovor se nahrává, abyste se k němu mohli kdykoliv vrátit.

250+ auditů

Konzultace

Nevíte jak na Business manager, chcete probrat cílení, vyhodnocování nebo jak zapojit výkonnostní Facebook kampaně v rámci celého marketingu? Napište a probereme to společně. Osobně nebo online vše vysvětlíme, naučíme, poradíme.

800+ konzultací

Online kurz

Tvořte úspěšnou výkonnostní reklamu na sociálních sítích úplně sami. V detailním online kurzu s více než 13 lekcemi najdete všechny informace, které budete potřebovat. Kurz vás provede od naklikání první reklamy až k pokročilým technikám. Na své si přijdou začátečníci i pokročilí.

1 000+ lidí prošlo kurzem

Tvorba kreativ pro klienty

Hlavní přísadou úspěšné kreativy jsou data. Proto sledujeme trendy a vždy koukáme, co v konkrétním účtu historicky fungovalo. Netvoříme bannery, videa nebo gify, které jen dobře vypadají. Tvoříme takové, které fungují a plní cíle.

100+ úspěšných kreativ

Školení na míru

Chcete si kampaně spravovat sami? Žádný problém. Školením na míru předáme vám i vašim klíčovým lidem naše znalosti a zkušenosti. Můžeme projít standardní funkce Facebooku, základní i pokročilé strategie, dynamické reklamy i ověřené postupy. Nebo něco úplně jiného. Školení tvoříme vždy na míru vašim potřebám.

1 000+ proškolených lidí

Ozvěte se nám

tym@honzabartos.cz

Ozveme se do 2 pracovních dnů

+420 774 431 534

Po–Pá: 10:00 – 18:00

Nezávazná poptávka

Správa reklamních kampaní na Facebooku a Instagramu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů