Ano, máme čas a přijímáme nové klienty. Napište nám a zjistěte, co pro vás můžeme udělat. Kontaktovat

David Verner

Jmenuji se David Verner a začal jsem s online reklamou ve startupové firmě, která se zaměřovala na tvorbu digitálních map, kde se poté prodával reklamní prostor. Jako doplňkovou službu jsme dělali reklamu na Google, Sklik a Facebook.

Protože se model prodeje v digi mapách v České republice nedařil, z firmy se za půl roku stala marketingová agentura. Když si vzpomenu, že jsme v jednu chvíli ve dvou lidech spravovali až 60 klientů, tak si říkám, že to snad ani není možné.

Postupně se podařilo vybudovat celý marketingový tým, který jsem později vedl po dobu necelých dvou let. Čím více klientů mi prošlo rukama, tím méně mě bavilo pracovat s Googlem a Seznamem, proto jsem se začal věnovat pouze reklamám na Facebooku, kterých se držím dodnes.

V minulosti jsem se staral o kampaně několika velkých divadel, předních hudebních festivalů, eshopů s kávou, psím jídlem, alkoholem a mnoha dalších.

V roce 2022 jsem se rozhodl opustit agenturu a jít svou vlastní cestou. Nyní se starám o několik svých klientů a spolupracuji s Honzou Bartošem, který má kolem sebe skvělý tým a je to pro mě velká zkušenost.

S přítelkyní máme jednoho syna Matyáška a když neklikám reklamu, tak mě v létě najdete na horském kole a v zimě na lyžích, hale, kde hraji 2. futsalovou ligu nebo se otužuji v řece.

Kde se můžeme potkat?

David v akci

Další členové našeho týmu

Nezávazná poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů