Ano, máme čas a přijímáme nové klienty. Napište nám a zjistěte, co pro vás můžeme udělat. Kontaktovat

Honza Konhefr

Jsem Honza a do světa reklamy jsem se ponořil v 17 letech, kdy jsem se začal učit Facebook reklamu prostřednictvím YouTube, kurzů a školení. Na začátku jsem se obrátil na všechny známé a širokou rodinu, jestli by nepotřebovali reklamu na Facebooku, a díky tomu získal první klienty. Po dvou letech na vlastní noze jsem cítil své limity a šel jsem nabrat zkušenosti do větší agentury, kde jsem měl možnost pracovat s velkými firmami a milionovými rozpočty.

Po určité době jsem potřeboval změnu od korporátního světa a proto jsem začal spolupracovat s Honzou Bartošem. Chtěl jsem být více v kontaktu s klienty a bavit se o výsledcích reklam a strategii jejich podniku. Všichni u Honzy si uvědomujeme, že v dnešní době už to není pouze o klikání reklamy, proto s klienty pravidelně řešíme čísla, výsledky a zlepšení, které bychom mohli udělat. Největší radost mám, když drobné měsíční úpravy přinášení při dlouhodobé spolupráci velké výsledky.

Kromě světa reklamy mě baví sport - lyže, badminton, tenis, posilka a nově brazilské jiu-jitsu. Rád čtu, hlavně životopisy, hraju šachy, zajdu do kina nebo cestuji. Baví mě si rozšiřovat obzory… nejen v ecommerce.

Kde se můžeme potkat?

15. 05. 2024

Reshoper

Poradenská zóna: Přijďte se mě na cokoliv zeptat

Honza v akci

Další členové našeho týmu

Nezávazná poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů