Ano, máme čas a přijímáme nové klienty. Napište nám a zjistěte, co pro vás můžeme udělat. Kontaktovat

Lucie Syrová

Ahoj, jsem Lůca. 👋 Při vejšce jsem skočila do marketingové agentury, kde jsem získala své první zkušenosti, ale po chvilce jsem zjistila, že to není nic pro mě. Mnohem více mě baví pracovat jako interní člověk na poli B2B, který má pod palcem celý marketing.

Díky tomu mám přesah do několika oborů od copywritingu, přes spravování sociálních sítí, nastavování reklam na Facebooku, e-mailing, základní UX, SEO,… až k basic grafice v Canvě. Další silnou stránkou, která se neváže na marketing jako takový, ale je pro mou práci klíčová, je projektové řízení a práce s checklisty a manuály (děkuji Honzo Kvasničko), které usnadňují všem práci, daří se vše odbavit rychleji, s menší chybovostí a máme všichni o všem přehled.

Všechny mé dovednosti a zkušenosti jsem si prohloubila i díky digisemestru, kde vystoupili jedničky z oboru jako Honza Bartoš, Tomáš Karásek a Honza Kvasnička, od kterých se mám stále co učit a je super s nimi spolupracovat.

Když se ohlédnu zpět na začátek, kdy jsem do marketingu vstoupila, tak nebylo až tak těžké uspět. Teď je mnohem sofistikovanější a je potřeba se přizpůsobit trendům. Vše se automatizuje a vznikají další hráči na trhu, proto je výkonnostní marketing klíčový, aby firmy uspěly. Je to více o celkové strategii s přesahem na celý byznys klienta. Pokud bych měla dát za sebe nějaký tip, tak se nebát přicházet s novými strategiemi a testovat, pokud chcete zvyšovat své výsledky. A všechno projektově řídit!

Kde se můžeme potkat?

15. 05. 2024

Reshoper

Poradenská zóna: Přijďte se mě na cokoliv zeptat

Lucie v akci

Další členové našeho týmu

Nezávazná poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů