Ano, máme čas a přijímáme nové klienty. Napište nám a zjistěte, co pro vás můžeme udělat. Kontaktovat

Markéta Krajíčková

Reklamu jsem začala klikat jako správná matka na mateřské, která si neváží své „dovolené”. Začala jsem PPCčkama a poté v agentuře získala praxi napříč kanály od kampaní na LinkedIn, správu obsahu na sítích až k Facebook reklamám.

Když jsem si při mém několikaměsíčním tripu do Ameriky v roce 2008 zakládala Facebook, neřekla bych, že se stane mým každodenním společníkem. Výkonnostní reklamy na Facebooku dělám aktivně přes 4 roky. Spolupracovala jsem s různými typy klientů, ať to byly hotely, firmy, které nabízejí své služby, nebo i eshopy. Nyní mám možnost být součástí Honzova týmu, což mě dostává o level výš v rámci Meta i komplexního marketingu.

A to mě na tom právě baví. Miluji, když se můžu vzdělávat, a tím posouvat business klientů. Baví mě vymýšlet strategie, přemýšlet nad značkou komplexně a pomáhat klientům dosáhnout co nejlepších výsledků.

Jinak slyším na oslovení Market, Maky, Markýzo. Nerada se nudím, neumím nic nedělat a miluji adrenalin a cestování. Na vysoké jsem vystudovala obor management a marketing. Vyzkoušela jsem si projektové řízení v oblasti IT a veřejné správy, vlastní eshop i založení neziskové organizace. Nakonec je ale mou prací zase marketing.

Když zrovna nesedím u PC, trávím většinu času se svými holkami a našimi pesany. Jsou ale chvíle, kdy je nemám zrovna po ruce, a tak ráda „vypínám hlavu” sportem. Baví mě fitko, běh, kolo, snowboard nebo brusle. Anebo vyrážím se svou drahou polovičkou na tripy na motorce. A bývá to podobná jízda jako ta ve světě Facebook reklamy.

Kde se můžeme potkat?

Markéta v akci

Další členové našeho týmu

Nezávazná poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů