Ano, máme čas a přijímáme nové klienty. Napište nám a zjistěte, co pro vás můžeme udělat. Kontaktovat

Radek Hájek

Moje marketingová cesta začala před 6 lety na vysoké škole, kde mě online marketing pohltil. Osahal jsem si, jak fungují reklamy na Googlu, LinkedInu nebo Tiktoku, jak psát články na blog a plánovat obsah na sítě nebo jak tvořit marketingové strategie. Díky tomu jsem získal přesah i do dalších oborů, který se mi mnohokrát hodil. Postupně jsem se začal věnovat naplno kampaním na Facebooku a v rámci digitální agentury pomáhal velkým českým i nadnárodním značkám s komunikací. Na konci mojí agenturní cesty jsem oslovil Honzu Bartoše a stal se díky tomu součástí profesionálního týmu odborníků na výkonnostní reklamu.

Vydělávat peníze je důležité a žádné podnikání bez toho fungovat nemůže. Cílem však není pouze zvýšit obrat klienta, ale být mu partnerem napříč jeho podnikáním. Jedině tak můžeme společně dosáhnout skvělých výsledků a posouvat byznys dál.

Když právě nekontroluju výkonnost kampaní, rád se prostřednictvím dronu dívám na svět z ptačí perspektivy nebo trávím čas s dobrou knížkou o osobním rozvoji - rád vám předám tipy na ty nejlepší.

Kde se můžeme potkat?

Radek v akci

Další členové našeho týmu

Nezávazná poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů