Ano, máme čas a přijímáme nové klienty. Napište nám a zjistěte, co pro vás můžeme udělat. Kontaktovat

Vít Schaffarczik

Jsem Víťa Schaffarczik. Pro jistotu zmíním, že příjmení se vyslovuje „Šafarčík“. V týmu Honza Bartoš jsem nejdéle, jsem nejmladší a jako jediný žiju na Moravě, takže když uslyšíte Honzu mluvit o „Moravákovi“ - jsem to já. Nemějte strach, mám tady internet.

Mou první reklamu na Facebooku jsem naklikal koncem roku 2015. Od té doby jsem s reklamou na Facebooku vyzkoušel všechno od A až po Z, ať už se jedná o získávání leadů, desítky HR kampaní, propagaci kurzů, služeb nebo výkonnostní reklamy pro e-shopy.

V poslední době se mi daří s klienty úspěšně expandovat do zahraničí. Aktuálně spravuji reklamy nejen v ČR a v SK, ale celkem v 10 státech Evropy. A říkáte si, proč zrovna výkonnostní reklama? Baví mě klientům vydělávat peníze. Experimentovat, hledat souvislosti a objevovat nové cesty, jak dosahovat cílů.

Když zrovna neklikám reklamy nebo nepočítám PNO, tak trávím volný čas s mým synem. Společně cestujeme, sportujeme a fandíme Baníku a Vítkovicím! A jedna věc, kterou bych vám rád poradil? Nehledejte komplikace. A to myslím nejen při nastavování reklam, ale hlavně v životě.

Kde se můžeme potkat?

Víťa v akci

Další členové našeho týmu

Nezávazná poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů