Ano, máme čas a přijímáme nové klienty. Napište nám a zjistěte, co pro vás můžeme udělat. Kontaktovat

Online kurz
s Honzou Bartošem

Online kurzů o Facebook reklamě najdete v ČR hromadu. Horší je to s jejich kvalitou. Možná se z nich naučíte, jak klikat reklamu o něco líp než z Facebook nápovědy, ale to prostě nestačí. Rozhodli jsme se to změnit. Natočili jsme kurz na Digisemestr online, který má hlavu a patu a hlavně – naučí vás vydělávat peníze.

Vzali jsme s Tomem kolektivních 25+ let praxe a zkušenosti ze stovek ziskově proinvestovaných milionů ve Facebook reklamě a natočili komplexní online kurz. Má 13+ hodin a jde od úplných základů až po pokročilé strategie. Navíc ho každý rok rozšiřujeme nebo aktualizujeme.

2600+ účastníků
13+ lekcí
13+ hodin
4.6/5* 260+ hodnocení

4 590 Kč bez DPH

Online kurz s Honzou Bartošem

4 590 Kč bez DPH

Co se v kurzu naučíte?

Kurz je rozdělený na 3 části a bonusové lekce. Od té nejlehčí po tu nejnáročnější. Cílem je dostat vás z bodu nula do nekonečna a ještě dál :)

01 – Business Manager a nastavování reklamy krok za krokem

Jsme slušně vychovaní, takže začneme uvítacím videem. Následovat bude správné nastavení Business Manageru, které slouží jako nejlepší prevence proti hacknutí a problémům ve vztahu agentura / freelancer a klient. Potom projdeme formáty reklam, texty, grafiku a první část zakončíme nastavením reklamy krok za krokem přímo ve Správci reklam. Každá lekce obsahuje zákulisní rozhovory.

02 – Facebook pixel, katalog, okruhy a remarketing

Začíná přituhovat. Tahle část už jde víc do hloubky. Přesně tam, kde jsou na Facebooku peníze. Dozvíte se, co je to pixel, naučíte se ho správně zadat programátorovi (včetně událostí) a následně zkontrolovat. Pak si posvítíme na katalog produktů a okruhy uživatelů, které se dají používat v akvizičních i remarketingových kampaních. Na konci druhé části si projdeme dynamické reklamy. Řekneme si, co je to DABA a DREM, jak je nastavit, a proč by neměly chybět ve vašem účtu. Nepapouškujeme obecná doporučení, ale dáváme rady a tipy z praxe.

03 – Aukce, CBO, automatizace a pokročilé strategie

Jste pokročilý markeťák a hledáte střípky, které vás posunou? V téhle části jich bude nejvíc. Dozvíte se, jak funguje aukce na Facebooku a atribuční okna, abyste to mohli využívat ve svůj prospěch. Projdeme si automatizaci i CBO a řekneme si, jak k tomu přistupovat. K tomu přidáme i další pokročilé strategie. Například techniku, kterou používáme při prodeji „nudných” produktů nebo strategii, kterou pravidelně „šikanujeme” konkurenci v sezóně.

Bonusové lekce

Sem přidáváme to, co se do kurzu nevešlo. Nechybí odpovědi na vaše dotazy ani reakce na velké změny ve Facebook reklamě, jako bylo iOS 14. Kromě toho najdete v bonusech praktické lekce o fázích úspěšné reklamy, nastavení cílů s klientem, nebo jak rozjet účet od nuly.

Kurz každý rok aktualizujeme nebo rozšiřujeme o nové lekce.

Reference

ZOOT
AKTIN
Himalife
MAXIMA Reality
AL-KO
GAP
Protein & CO
Alkohol.cz
Každý prodává
Florea
TREZOR
Jan Kvasnička
Under Armour
Dron Pro
kampot.cz
Equil
pipMaster
Xinzuo
Xinzuo
Stickersmakers.cz
Marlenka

S čím dalším vám v oblasti výkonostního marketingu pomůžeme

Správa Facebook a Instagram reklam

Za poslední roky jsme ziskově proinvestovali stovky milionů korun ve více než 100 reklamních účtech. Prostě víme, jak se ta hra hraje. Postaráme se o komplexní správu reklamních kampaní a ještě něco navíc. Správné nastavení Business Manageru, kontrola nastavení pixelu a katalogů jsou samozřejmostí. Děláme jednoduše maximum, aby vám kampaně vydělávaly peníze.

S klienty jsme v pravidelném kontaktu. Ladíme, testujeme a vyhodnocujeme, abychom se neustále posouvali dál. Chcete nakopnout Facebook a Instagram reklamy k vyšším tržbám a lepší ziskovosti? Tahle služba je pro vás.

8+ průměrný ROAS

Live audit od Honzy Bartoše

Chcete se během 90 minut dozvědět, jak zlepšit výkon svých kampaní? Pusťte na ně Honzu Bartoše! Poradí vám, jak reklamy nakopnout ve Správci reklam i mimo něj. Konkrétně, prakticky, bez omáčky. Hovor se nahrává, abyste se k němu mohli kdykoliv vrátit.

250+ auditů

Konzultace

Nevíte jak na Business manager, chcete probrat cílení, vyhodnocování nebo jak zapojit výkonnostní Facebook kampaně v rámci celého marketingu? Napište a probereme to společně. Osobně nebo online vše vysvětlíme, naučíme, poradíme.

800+ konzultací

Online kurz

Tvořte úspěšnou výkonnostní reklamu na sociálních sítích úplně sami. V detailním online kurzu s více než 13 lekcemi najdete všechny informace, které budete potřebovat. Kurz vás provede od naklikání první reklamy až k pokročilým technikám. Na své si přijdou začátečníci i pokročilí.

1 000+ lidí prošlo kurzem

Tvorba kreativ pro klienty

Hlavní přísadou úspěšné kreativy jsou data. Proto sledujeme trendy a vždy koukáme, co v konkrétním účtu historicky fungovalo. Netvoříme bannery, videa nebo gify, které jen dobře vypadají. Tvoříme takové, které fungují a plní cíle.

100+ úspěšných kreativ

Školení na míru

Chcete si kampaně spravovat sami? Žádný problém. Školením na míru předáme vám i vašim klíčovým lidem naše znalosti a zkušenosti. Můžeme projít standardní funkce Facebooku, základní i pokročilé strategie, dynamické reklamy i ověřené postupy. Nebo něco úplně jiného. Školení tvoříme vždy na míru vašim potřebám.

1 000+ proškolených lidí

Ozvěte se nám

tym@honzabartos.cz

Ozveme se do 2 pracovních dnů

+420 774 431 534

Po–Pá: 10:00 – 18:00

Nezávazná poptávka

Online kurz

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů