Ano, máme čas a přijímáme nové klienty. Napište nám a zjistěte, co pro vás můžeme udělat. Kontaktovat

Webinář pro APEK: Facebook reklama pro pokročilejší 2022

Honza Bartoš

Honza Bartoš

15. 02. 2022

Záznam z přednášky

Popis přednášky

o Komplexní průvodce strategiemi a nástroji pro úspěšné vedení Facebook reklamních kampaní. Zaměřil jsem se na klíčové prvky, jako je Facebook Pixel, Conversion API (CAPI) a využití katalogů produktů z XML feedu. Dozvíte se, jak implementovat CAPI, vytvářet dynamické slevy v obrázcích a jak používat custom labely pro tvorbu Setů produktů. Blíže jsme se podívali i na to, jak správně vytvářet okruhy uživatelů a jak strategicky přistupovat k remarketingu. Ukázal jsem strategie jako quick, funnel a návštěvnost, a ukázal jak uvažovat nad reklamami na základě výše rozpočtů - do 30 tisíc korun měsíčně, do 100 tisíc a nad 300 tisíc.

Slide z přednášky

Důležité odkazy

Online kurz s Honzou Bartošem

Komplexní online kurz, který vás naučí vydělávat pomocí Facebook reklamy. Kurz je rozdělený na 3 části a bonusové lekce. Začínáme nastavením Business Manageru, pokračujeme přes FB pixel a remarketing až k pokročilým strategiím a automatizacím. Cílem je dostat vás z bodu nula do nekonečna a ještě dál. Jdete do toho?

XinZuo: Z obratu 185 000 Kč na 1 600 000 Kč měsíčně

Při porovnání čísel ze začátku spolupráce v červnu 2021 s červnem 2023 se nám podařilo vyrůst o 435 % i díky Facebook reklamě a dokonce zlepšit celkovou návratnost investic do reklamy. Jinými slovy jsme rostli rychleji než technologický start-up. Jen jsme byli v zisku.

Líbí se vám přednáška?
Sdílejte ji s přáteli

Podívejte se na naše další přednášky

Přednáška na Digisemestru: Facebook reklama z praxe

Co udělat před spuštěním Facebook reklamy, aby byla úspěšná? Jak se k reklamě přistupovalo dřív a jak se přistupuje dnes? Jak vyhodnocovat a jak poznat, jestli Facebook reklama plní cíl?
  • Co udělat před spuštěním reklam
  • Jak poznáte dobrého Facebook specialistu
  • Jak uvažovat nad nastavením reklam
  • Jak zvýšit hodnotu objednávky
  • Praktické příklady z praxe od našich klientů

Sociální sítě: 5 nej věcí a 5 nej propadáků

Zaměřili jsme se na efektivní strategie pro makléře v nové době digitálního marketingu. Hlavním cílem bylo poskytnout náhled na to, jak využít sociálních sítí k získání nových klientů a být úspěšný ve velmi konkurenčním realitním trhu.

Nezávazná poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů